KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15174194
nr 1517 4194
Jerzy Grabowski
(1933-2004), Polen
Färgetsningar, 4 st, Signerade. Yttermått inklusive ram: 25x25 cm
Jerzy Grabowski, bildkonstnär född 1933, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:23:26
300 kr
350 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr